Стало відомо, що команда США доставляла ящики з рисом у село, а деякі атлети сказали, що замовляли доставлення їжі або повечеряли у ресторанах.
Як повідомляє RFI з посиланням на інформаційну агенцію Reuters, через недостатню кількість їжі в Олімпійському селищі, у певних місцях, як-от у тенісному комплексі Roland Garros, організували спеціальні обіди, щоб задовольнити потреби спортсменів. Тренер норвезького тенісиста Каспера Рууда підкреслив, що той був дуже здивований ситуацією в Олімпійському селищі.
– Я вважаю, їжі на початку не вистачало, особливо білків не вистачало взагалі. У вас є такі гіганти й в легкій атлетиці, і в баскетболі, і в багатьох видах спорту, яким, звичайно, потрібно багато їсти. У вас є багато всього, але коли справа доходить до білків, було схоже, що вони зникають ось так (швидко). Тож якщо ви приїжджаєте, тренуєтеся, а потім повертаєтеся ввечері, вони згорають швидко, — зазначив наставник норвезького атлета.
Олімпійське селище зіткнулося з критикою через якість і кількість їжі після того, як працівники громадського харчування минулого тижня нормували кількість яєць для сніданку. Організатори пообіцяли свіжі продукти, переважно виготовлені у Франції, для забезпечення приблизно 40 тис. страв на день для 15 тис. спортсменів. Деякі атлети вимагали більше м’яса. І хоча зараз вони зазначають, що ситуація з харчуванням поліпшилася, вони вірять, що може бути й краще.
– Так, у перші дні їдальня дійсно була трохи бідною. Проблема полягала в тому, що м’ясо не поповнювалося відносно швидко. Натомість доводилося чекати по 45 хвилин. Але зараз це вже в минулому. Про це подбали відповідні організації в олімпійському селищі. І якість їжі також дуже хороша. Тому я думаю, що цьому суспільство надало більше драматизму, ніж було насправді. Це (їжа) насичує мене, і я можу добре тренуватися. І я роблю це вже майже тиждень. Так що все не так погано, як про це бувало говорили, — висловила свою думку німецька легкоатлетка Гіна Люккенкемпер.
Окрім того, німецькі легкоатлети зауважили, що ситуація кардинально змінилася, оскільки більше не потрібно довго чекати, щоб отримати їжу.